fbpx
Naujienos
baneriukas lt
logotipas

Vaikų džiaugsmui – pripučiamos pilys

  • ĮKELTA: 2015-05-12
  •  

 

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vos prieš kelis mėnesius įsteigtas šeimos verslas orams šylant sparčiai populiarėja. Pripučiamas pilis-batutus vaikų šventėms nuomojanti Laura pasakojo, kad mintis įsigyti ir išnuomoti batutą kilo po to, kai savo vaiko šventei niekaip negalėjo tokio gauti.

Daugelis įdomių verslo idėjų į Lietuvą parkeliauja iš užsienio šalių. Taip ir ši – Vakarų Europoje labai populiaru vaikų šventėms išnuomoti batutą-pripučiamą pilį, kur mažieji gali išsidūkti ir kuriam laikui bus pasirūpinta jų užimtumu. Tokios paslaugos jau kuris laikas teikiamos didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Laura pasakojo, kad prieš porą metų, kai organizavo savo vaiko gimtadienį, jai pasisekė išsinuomoti pripučiamą pilį. Tačiau praėjusiais metais to padaryti nepavyko.

– Vienąkart pasisekė. Išsinuomojom, vaikams labai patiko smagiai išsidūkti. Kai norėjome ir kitam gimtadieniui išnuomoti, prasidėjo sunkumai ir visokios kliūtys. Viena firma pasakė, kad neveš į Tauragę visos įrangos. Kita firma aiškino neturėsią laisvo batuto mums reikalingą dieną. Tiesiog likom be nieko. Įmonės, kurias apskambinau, buvo iš įvairių miestų. Tauragės apskrityje nieko panašaus neradom. Todėl kilo mintis ne tik sau įsigyti pripučiamą pilį, bet ir pasiūlyti ją išsinuomoti kitiems ir džiuginti savo mažuosius įvairių švenčių proga, – apie idėjos kilmę pasakojo moteris.

Kaip tarė, taip padarė – šeima įsigijo du sertifikuotus batutus-pripučiamas pilis su apsauginiais tinkleliais. Vaikai saugiai linksminsis, o tėveliai galės ramiai ilsėtis. Viena pilis skirta 2–8 metų, o kita – 2–6 metų vaikams. Tokią pramogų oazę galima pastatyti kieme, terasoje ar pavėsinėje. Svarbu turėti elektros lizdą, kad nuolat būtų pučiamas oras ir subliuškusi pilis nesugadintų malonumo. Tauragėje, Šilalėje, Šilutėje, Pagėgiuose, Jurbarke ir šių miestų apylinkių gyventojams ši paslauga siūloma su batutų pristatymu.

– Iš tiesų tai labai puiki dovana kiekvienam vaikui jo šventės proga. Tėvams daug mažiau rūpesčio organizuojant žaidimus – vaikai bus tikrai ilgam užimti ir išsidūks. Kartais tokią pramogą užsisako įmonių vadovai, organizuodami šeimyniškas šventes savo darbuotojams – tokiu būdu užimami mažieji, o suaugusieji gali ramiai dalyvauti šventėje, bendrauti vieni su kitais.

Pasak Lauros, pripučiamų pilių kainos nesikandžioja – nuo 30 eurų už dieną. Išsinuomoti batutą ar gauti visą dominančią informaciją galima paskambinus telefonais 8 658 38 803 ir 8 648 80 388.

http://taurageszinios.lt/naujienos/verslas/2015/05/vaiku-dziaugsmui-pripuciamos-pilys 

SB lizingas2

Metinė palūkanų norma - 0 proc.

Sutarties mokestis - 0 proc. 

Mėnesinis administravimo mokestis - 0,6 proc.

Sutarties trukmė  iki 60 mėn. imtinai.

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur., kai sutartis sudaroma 12 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0,00%, mėnesinis administravimo mokestis – 0,60%, sutarties mokestis – 0,00%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 13,83%, bendra mokama suma – 1072 Eur, eilinės įmokos suma – 89,33 Eur.