fbpx
Naujienos
baneriukas lt
logotipas

 1 žingsnis. Kur statysite pripučiamą batutą.

Pripučiamą batutą galite statyti tiek patalpoje, tiek lauke.

Jei nusprendėte batutą statyti patalpoje, tuomet jo dydis tiesiogiai priklauso nuo patalpos ploto. Kartu reikia turėti omenyje, kad aplink visą batutą turi likti vietos jo techniniam aptarnavimui. Todėl rekomenduojama, kad tarp pripučiamo batuto ir patalpos sienos būtų ne mažiau kaip 1 metro pločio tarpas. Be to, eksploatuojant pripučiamą batutą patalpoje būtina pagalvoti ir apie orapūtės statymo vietą. Su mūsų batutais komplektuojama angliška orapūtė Gibbons FP5005, kuri skleidžia 83dBA triukšmą. Siekiant maksimalaus komforto orapūtę, prieš tai nutiesus oro padavimo kanalus, galima statyti kitoje patalpoje arba orapūte uždengti su triukšmo slopinimo dangčiu, pvz. https://www.gibbonsfans.com/europe/accessories/bouncy-blower-sound-reducing-hood/ .

Statant pripučiamą batutą lauke, jo dydis bei orapūtės montavimo vieta nebėra tokia aktuali. Tačiau batuto spalva tiesiogiai sąlygoja pramogos kokybę. Kuo tamsesnė spalva, tuo labiau įkaista batutas. Karštą dieną, kai oro temperatūrą pakyla iki 20 C0 ir daugiau, o įrangą pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, tamsios batuto spalvos (tokia kaip juoda, ruda, tamsiai mėlyna ir pan.) gali nudeginti odą.

 

2 žingsnis. Kas bus Jūsų klientas

Daugelis klientų pripučiamą batutą renkasi pagal savo „skonį“, o tai yra didžiausia klaida. Šioje vietoje svarbu pažymėti, kad pripučiamų batutų verslo tikslinė auditorija yra VAIKAI!!! Todėl renkantis batutą reikėtų atkreipti dėmesį į tai kas patinka vaikams, t.y.:

- bendras išorinis vaizdas;

- batuto išpildymas.

Apsisprendžiant dėl batuto bendro išorinio vaizdo siūlytume rinktis kuo neutralesnes spalvas ir vaizdines aplikacijas, kad batutas būtų tinkamas tiek berniukams, tiek mergaitėms. Juk rožinės spalvos princesių tematikos pripučiamo batuto tikrai neįsiūlysite berniukui. Kartu reikėtų gerai pagalvoti dėl personažų atvaizdavimo ant batuto. Daugelis užsako batutus pagal tuo metu populiariausius vaikų personažus (pvz., pimpačiukai, angry birds ir pan.). Tačiau gali būti taip, kad kitais metais ant Jūsų batuto pavaizduotas personažas nebebus populiarus, todėl šis batutas nebebus „madingas“ ir paklausus vaikų tarpe, o tai tiesiogiai sąlygos pajamų sumažėjimą.

Kalbant apie pripučiamo batuto išpildymą svarbu, kad batutas būtų įdomus vaikams ir keltų kuo daugiau gerų emocijų. Todėl šioje vietoje esminis batuto akcentas yra jo čiuožykla. Kuo aukštesnė čiuožykla tuo smagiau vaikams. Kartu reikia turėti omenyje, kad mažesni vaikai gali bijoti užlipti ant aukštos čiuožyklos. Iš praktikos galime pasakyti, kad 6 metrų aukščio batutas su čiuožykla nėra baisus 3-mečiams vaikams ir pakankamai ekstremalus 14-mečiams paaugliams. Taip pat batutuose galima įrengti įvairių kliūčių ruožų, kalnelių ir pan. Tačiau šiais elementais nereikėtų persistengti, nes batutas turėtų būti pakankamai erdvus, kadangi vaikai kartais tiesiog nori pažaisti „gaudynes“.

                   

3 Žingsnis. Koks Jūsų konkurencinis pranašumas.

 

Pripučiamų batutų nuomos verslas nėra nauja verslo šaka. Rinkoje jau yra kitų tiekėjų teikiančių analogišką paslaugą. Todėl esminis klausimas, kaip išsiskirti konkurentų tarpe:

- venkite nuobodžių, nebepopuliarių personažų pripučiamų batutų (juk pripučiamas batutas su prieš 5 metus buvusiu populiariu vaikų personažu šiandien gali būti atgyvena);

 

- naudokite kuo didesnį ir labiau išpildytą pripučiamą batutą. Dideli batutai (ne mažiau kaip 10 metrų ilgio), kuriuose būtų įrengta tiek čiuožykla, tiek kliūčių ruožas su erdve šokinėjimo zona sulauks didesnio vaikų susidomėjimo;

 

- vykdykite veiklą su minimaliais kaštais ko pasekoje galėsite pasiūlyti patrauklią batuto nuomos kainą. Šioje vietoje ypatingą dėmesį reikia atkreipti į batuto konstrukciją ir jo svorį. Kuo didesnis batutas, tuo daugiau jis sveria, o kuo didesnis jo svoris, tuo daugiau reikia žmonių jam aptarnauti. Tai tiesiogiai sąlygoja didesnius veiklos kaštus. Todėl siūlytume rinktis didelius batutus, kuriuos sudarytų tarpusavyje sujungtos kelios dalys (pvz., čiuožykla + kliūčių ruožas, bendras ilgis 12 metrų). Dėl šios batuto konstrukcijos ženkliai supaprastėja jo aptarnavimas, kadangi batutas supakuojamas į 2 atskirus "rulius", kurių vienas sveria 190 kg, o kitas 150 kg. Tokius supakuotus batutus yra paprasčiau pakrauti, iškrauti ir supakuoti, užtenka 1 žmogaus. Pažymėtina, kad analogiško ilgio vientisas batutas yra supakuojamas į vieną „rulį“, kurio svoris 400 kg. Šio batuto aptarnavimui reikia 3 žmonių.

 

4 žingsnis. Saugumo užtikrinimas.

Rinkdamiesi batutą pirmiausia išsiaiškinkite, ar jo konstrukcija ir gamybos technologija atitinka ES standartą EN 14960:2014.

Toliau yra aktualu iš kokių medžiagų yra pagamintas batutas. Kuo storesnė medžiaga, tuo ji bus patvaresnė ir tuo bus mažesnė rizika, kad suplyšęs batutas sąlygos pramogaujančių vaikų traumas. Todėl rinkdamiesi batutą įsitikinkite, kad visas batutas (tiek išorinės medžiagos, tiek ir batuto vidinės pertvaros) būtų pagamintos iš tam skirto PVC audinio. Mūsų batutai kaip ir daugelis kitų Europos sąjungoje pagamintų batutų, yra siuvami iš 19 Oz arba 650 g/m2 PVC audinio (batuto bortai), 20 Oz arba 680g/m2 (šokinėjimo - čiuožimo erdvė), 1000 DEN PVC audinys (vidinės pertvaros). Palyginimui daugelis Kinijos pripučiamų batutų gamintojų taupymo sumetimais batutus gamina iš 18 Oz (arba 610g/m2) storio PVC medžiagos, o batuto vidines pertvaras siuva iš polisterio.

Taip pat ypatingą dėmesį skirkite batuto tirtinimo kilpoms. Jos yra būtinos, kad pripūsto batuto nenupūsti stipresnio vėjo gūsis. Jei batutą sudaro kelios sujungtos dalys, patikrinkite, kaip jos yra jungiamos tarpusavyje. Daugelis gamintojų batuto dalis tarpusavyje jungia lipniomis „Velcro“ juostomis. Deja, jos laikui bėgant netenka savo patvarumo, ko pasekoje batutų dalys gali atsiskirti. Dėl šios priežasties be „Velcro“ juostų sujungimų rekomenduotina naudoti kitus papildomus sujungimo elementus.

 

SB lizingas2

Metinė palūkanų norma - 0 proc.

Sutarties mokestis - 0 proc. 

Mėnesinis administravimo mokestis - 0,6 proc.

Sutarties trukmė  iki 60 mėn. imtinai.

Pavyzdžiui, skolinantis 1000 Eur., kai sutartis sudaroma 12 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0,00%, mėnesinis administravimo mokestis – 0,60%, sutarties mokestis – 0,00%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 13,83%, bendra mokama suma – 1072 Eur, eilinės įmokos suma – 89,33 Eur.